^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Metodinė diena gimnazijoje

Patirtis dalinantis brandina, sustiprina ir augina  tiek besidalijantįjį, tiek ir priimantįjį. Ir tai yra svarbiausia. Juk dar Vinstontas Čerčilis yra taikliai pastebėjęs, jog „gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“. Gimnazijos mokytojai jau keleri metai dalinasi gerąja patirtimi metodinėje dienoje.

Pernai, karantino įrėminti virtualioje erdvėje, įdirbiu ir sėkmėmis dalinomės nuotoliu. Šiemet metodinė diena mokytojus sutelkė patirties sklaidai mokytojų kambario TV, taip pat  edukacijai ir bendrystei tradicinių amatų centre „Meniškas kaimas“. Popietė, kvepianti picomis, moliu alsuojančioje aplinkoje kvietė dalintis atradimais ir sėkmėmis. Juk sėkmė ir yra patvirtinama tuomet, kai ji įkvepia kitus būti drąsius ieškoti ir degti pažinimu.

Metodinės grupės pirmininkė L. Urbanavičienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.