^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Mergaitė su degtukais

Neseniai Molėtų gimnazijos abiturientai laikė dailės mokyklinį egzaminą. Vienas iš  darbų - Viltautės Valeikaitės iliustruota Hanso Kristijano Anderseno pasaka „Mergaitė su degtukais“. Abiturientė nupiešė septynis piešinius, iliustruojančius pasaką.  Viltautės darbas atliktas skaitmeninio meno technika. Šia technika ji susidomėjo prieš kelerius metus - 2017-ais.  Buvo įdomu, kurti, ką nori, kaip tik nori, bet kokia „tradicinio meno“ technika, o rezultatą gauti identišką. Apie kūrybinį darbą Viltautė  pradėjo mąstyti dar 2021 m. vasarą, prieš naujus mokslo metus. Žinojo, kad nori atlikti kažką, kas būtų įdomu ir netradiciška.

Viltautė džiaugiasi, kad  jos  menas dabar ir visados bus knygoje, tikisi, kad kiekvienas, peržiūrėjęs iliustracijas, pajus tai, ką pajuto ji, kai naujai perskaitė „Mergaitės su degtukais“ istoriją - vaikystė nesibaigia užaugus, tu tiesiog pradedi matyti viską kitu kampu. Viltautė savo kūrybinį darbą dedikavo mamai ir sesei.

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.