Fizikos viktorina

Paskutinį gegužės penktadienį  I-II klasių mokiniai, susibūrę į šešias komandas, rinkosi į gimnazijos fizikos viktoriną. Jos metu buvo galima: dalyvauti protų mūšyje, kurio klausimai skatino  mąstyti apie aplink mus vykstančius reiškinius, atradimus, įžymių žmonių gyvenimo laikotarpių ypatumus, pasiekimus, išradimus; sukonstruoti prietaisą iš buityje naudojamų kūnų ir su jais atlikti  fizikinius eksperimentus; dalyvauti kampu į horizontą mesto kūno  lėkio nuotolio rungtynėse.

Džiaugiuosi kiekvieno dalyvio šauniu darbu fizikos viktorinos  metu ir gražiais pasiekimais joje. Visi yra laimėtojai, nes ne tik pasitikrino žinias, bet kiekvienas kažką naujo sužinojo, kažką naujo išbandė. Tikiu, kad fizika ir toliau padės atrasti atsakymus  į rūpimus gamtos mokslinius klausimus, giliau suprasti mus supantį pasaulį, ugdys išradingumą.

Daugiausiai taškų surinko komanda „Oktagonas“, antra pagal taškų skaičių buvo komanda „Wenamečiuinasama“, trečia - „Merdžinos“.

Fizikos mokytoja Irena