^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Akyse minčių voratinklis

Šiandien, gegužės 27 dieną,  gimnazijos skaitykloje vyko susitikimas su literate, 2022 metų Molėtų rajono Kazio Umbraso literatūrinės premijos laureate,  charizmatiškąja  Justina Rakauskaite-Butkevičiene. Justinos gebėjimas nuoširdžiai bendrauti užbūrė. Ji taip aiškiai, suprantamai ir linksmai kalbėjo apie savo kelią. Justinos kūrybinė veikla prasidėjo dar mokyklos metais, tačiau savo pirmąją poezijos rinktinę „Po rankom žalių debesynų“ autorė išleido tik 2021 metais. Puiku, kad gimnazistai turėjo galimybę pabendrauti su įdomia asmenybe, paklausyti poezijos, dainų. Juk poezija – puiki galimybė išreikšti save, tai – dvasinė terapija skubančiame, kartais chaotiškame pasaulyje. Dėkojame Justinai už susitikimą ir linkime sėkmės bei sidabrinių minčių voratinklių, sugulsiančių į naują poezijos knygą.

Bibliotekininkė Vida

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

  

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.