^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

Su Molėtų gimnazija atsisveikino XXV abiturientų laida. Šventės rytą gimnazistai, direktorė ir klasių vadovės iškilmingai atvyko į gimnazijos kiemą. Čia jų laukė „Molėtų gimnazijos saugos tarnyba“. Įsiamžinę nuotraukose, šventės kaltininkai raudonu kilimu sugužėjo į pirmąją pamoką. Jos metu rašė laiškus gimnazijai, sodino atminimo medelius, klausėsi „Sėkmės pamokų“, kurias vedė rajono meras Saulius Jauneika, VU profesorius Vytautas Nekrošius ir šokių studijos „Dorada“ įkūrėja bei vadovė Daiva Gerojimaitė. Penktoji pamoka – paskutinė klasių vadovių pamoka. Šventę vainikavo renginys aktų salėje, kurio tema „Kosmosas“.
 
Ačiū šventės organizatoriams – trečiokams ir jų klasių vadovėms bei gimnazijos draugams – Molėtų pradinės mokyklos mokinukams ir jų mokytojoms.
A. Grigaitės ir J. Liubeckaitės nuotraukos
            
Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.