^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Netradiciniai mokymai

Molėtų  gimnazijoje pagal Molėtų rajono savivaldybės sveikatos projektą  gimnazistams pradėti vykdyti mokymai tema „Seksualinio smurto prevencija“, kuriuos veda Respublikinio priklausomybės ligų centro medicinos psichologė Edita Ivinkina. Gegužės 13 dieną vyko mokymai pirmam mokinių srautui. Aptardami pateiktas situacijas,  gimnazistai aktyviai įsitraukė į diskusiją,  mokėsi atpažinti seksualinio smurto formas, kalbėjo apie vaikinų ir merginų santykius ir juos lydinčius jausmus, emocijas, tarpusavio susitarimus bei ribas. Kalbėta ir apie prekybos žmonėmis formas, analizuota, kodėl žmonės pakliūva į prekybos žmonėmis spąstus, aptarta, kaip iš to ištrūkti, akcentuota, kad visada reikia ieškoti pagalbos.

„Manau tai naudinga ir svarbu mūsų tolimesniam gyvenimui… Buvo įdomu“,- dalinosi mintimis gimnazistai po mokymų.

Kitam gimnazistų srautui mokymai vyks gegužės 20 dieną.

                                                                                       Mokytoja V. Mateikienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.