^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Tiltai gimnazijoje

Balandžio 28 dieną mūsų mokyklos gimnazistai turėjo galimybę  kai kas pirmą kartą, o kai kas dar kartą įsitikinti, kad makaronai spagečiai yra ne tik maistas, bet yra ir gera statybinė medžiaga, todėl ne tik Lietuvoje, bet ir  pasaulyje vyksta čempionatai, kuriuose statomi tiltai iš  įvairiausių tipų ir dydžių makaronų.

Tą diena susirinko 36 mokiniai, norintys daugiau sužinoti apie tiltų inžinerijos šiandieną ir jų statymo paslaptis, patys suprojektuoti bei pastatyti  tiltą iš spagečių bei sužinoti jo stiprumą. Renginį vedė Liutauras, Adomas, Mantas ir Nojus. Gimnazistai susibūrė į devynias komandas po keturis mokinius, kurios pagal savo sukurtą brėžinį iš spagečių, naudodami plastiliną, sukonstravo ir pastatė po tiltą, galintį atlaikyti kuo didesnę apkrovą, sukoncentruotą tilto tarpatramio viduryje. Džiugu, kad visi dalyviai išsikėlė idėją, kūrybiškai mąstė, buvo sumanūs, šauniai dirbo, o jų pastatyti tiltai buvo ne tik kokybiški, bet ir gražūs. Didžiausią apkrovą  išlaikė komandos „Kas bus, tas bus“, antras pagal stiprumą buvo „Smurfų“, trečias - „SARS“ komandų tiltai.

Mokytoja I. Jančionytė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.