Karjeros pamokos „Išbandyk profesiją“

Balandžio 12 d. grupė Molėtų gimnazijos I-IV kl. mokinių vyko į karjeros pamokas „Išbandyk profesiją“ Aukštaitijos profesinio rengimo centre. Pabuvojome sektoriniame žemės ūkio praktinio mokymo centre, kur susipažinome su augalininkystės produkcijos gamybos naujovėmis, mechanizavimo privalumais, alternatyvios energetikos galimybėmis ir panaudojimu, moderniomis įvairių specialybių bazėmis. Susipažinome su teorinėmis klasėmis, gimnazijos skyriaus vedėja  Arūnė Vitonytė papasakojo apie mokymosi galimybes bei sąlygas.

Įdomioji dalis – profesijos išbandymas. Turėjome galimybę išbandyti virėjo profesiją. Gaminome burgerius, ruošėme jiems įdarus, padažą, kepėme bandeles, po to draugiškai susėdę pietavome ir džiaugėmės naudinga išvyka, kuri ne vienam padės apsispręsti dėl profesijos pasirinkimo.

Dėkojame Aukštaitijos profesinio rengimo centro dėstytojams už malonų priėmimą ir nuoširdų profesijų pristatymą.

UK koordinatorė Valerija Mateikienė