^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

„Debating as a new Approach to Learning“ veiklos Ispanijoje

Molėtų gimnazija, kaip partnerė, dalyvauja programos „Erasmus+“ KA2 Bendradarbiavimas inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi tikslais strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekte „Debating as a new Approach to Learning“, kurio koordinatorius yra Società Nazionale Debate Italia (Italija).
2021 m. lapkričio 2-6 d. vyksta projekto Mokymo, mokymosi ir dėstymo veiklos Colegio Miralmonte SCOOP (Kartagena, Ispanija), kuriose dalyvauja ISTITUTO TECNICO ECONOMICO "ENRICO TOSI" (Italija), OS Rada Robica Limbus (Slovėnija), Englantilainen koulu (Suomija), Colegio Miralmonte SCOOP (Ispanija) mokyklos ir Molėtų gimnazijos komanda: III klasių gimnazistai (Emilija, Viltė, Darius, Gustas, Jokūbas ir Žygintas) ir mokytojos Danguolė, Rima, Rita bei debatų iš Ispanijos, Italijos ir Slovėnijos atstovai. Vyko susipažinimo veiklos, kiekviena šalis pristatė savo mokyklą, miestą ir šalį. Dalyviai aktyviai įsitraukė į debatų veiklas ekologine tematika, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Kartagenos miestą.
Projekto koordinatorė Rita Kavaliauskaitė
 
  
 
 
 
 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.