^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pokalbiai prie arbatos puodelio

 

Mokytojų darbo krūvis labai didelis. Kartais tai sukelia neigiamas emocijas. O kaip susitvarkyti su jomis? Pertrauka - tai sustojimas, stabtelėjimas, kai gali pailsėti.

Sveikatinimo grupė tęsia tradiciją organizuoti mokytojams „Pertrauką kitaip“. Tai labai lengvai įgyvendinama priemonė. Be to, jos įgyvendinimui nereikia jokio ypatingo pasiruošimo, tik karštos arbatos ir geros nuotaikos. Tai bendravimo laikas, kada galima pabūti kartu su savo kolegomis, pasikalbėti ne darbo temomis. Tikimės, jog po tokios pertraukos mokytojai gerai jaučiasi. Jie į pamokas sugrįžta žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

 

    

  

 

 

 

 

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.