^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Sparnai tavo sielai”

Spalio 11-15 dienomis gimnazijoje vyko psichinės sveikatos savaitė „Sparnai tavo sielai”, kurios tikslas - stiprinti mokinių  psichologinį atsparumą, gebant geriau pažinti savo emocinį pasaulį, ugdytis pozityvų mąstymą, būti empatiškiems. I klasių mokiniai žaidė emocijų pažinimo žaidimą „Pažink emocijas”.

II- IV klasių mokiniai etikos ir tikybos pamokų metu žaidė  Kahoot žaidimą  „Psyche: kas,  kaip,  kodėl?” bei atsakinėjo  į psichologinius klausimus, kuriuos paruošė tikybos mokytoja Vida ir psichologė Jūratė. II ir IV klasių mokiniai dalyvavo pokalbiuose tema „Mąstyk pozityviai“, kurių metu  aptarinėjo kiekvienai spalio dienai skirtas optimizmo rekomendacijas. Susidomėjimo sulaukė  Optimizmo dienoraštis, esantis mokyklos I aukšto fojė,  kuris buvo pildomas kiekvieną dieną. Tylos „žygio” metu, kuris nusidriekė  rudeniškai spalvingais takeliais Pastovėlio ežero pakrante,  mokiniai apmąstė, kas  juos gyvenime  įkvepia, stiprina, motyvuoja. Mokytojai taip pat įsijungė į šios savaitės renginius, susibūrę mokytojų  kambaryje gėrė  „Optimizmo” arbatą bei žaidė nuotaikingą žaidimą „Mesk sau iššūkį”. Ši savaitė mokykloje buvo šiek tiek kitokia, ji paskatino mokinius labiau įsiklausyti ne tik į save, pažinti geriau savo emocinį pasaulį, bet ir skatino būti draugiškesnius, jautresnius vienas kitam.  Džiaugiamės, kad jau antrus metus vykstantis renginys vis aktyviau įtraukia mokyklos bendruomenę ugdytis socialinius - emocinius įgūdžius, stiprinti psichologinį atsparumą ir padeda kurti pozityvesnį mokyklos mikroklimatą. Šį renginį organizavo psichologė Jūratė ir tikybos mokytoja Vida.

Psichologė Jūratė

    

  

 

 

 

 

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.