^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Fotografijų paroda

Molėtų vaikų ir jaunimo tautinio ir pilietinio ugdymo klubo „Mes – gimnazistai“ nariai su vadove Jolanta Liubeckaite rajono savivaldybės organizuotam jaunimo iniciatyvų projektų konkursui parengė projektą „Molėtų gamta jauno žmogaus akimis“, skirtą Jaunimo metams, ir laimėjo finansavimą.

Skaityti daugiau...

Išvyka į spektaklį „Juoda-Balta“

Rugsėjo 28 dieną Vilniuje IIIb ir IIa klasės mokiniai stebėjo biografinių improvizacijų organizatoriaus „Atviras ratas“ spektaklį „Juoda-Balta“. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių, spektaklio metu labai patiko santykis su žiūrovu. Mokiniams įsiminė frazė: „Jei visada bijosim, nieko neturėsim".

Skaityti daugiau...

Europos kalbų dienos veiklos gimnazijoje

Rugsėjo 26 dieną mūsų gimnazijoje buvo paminėta Europos kalbų diena. Organizuotų veiklų tikslas - paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Skaityti daugiau...

Integruota fizinio ugdymo ir klasės valandėlės pamoka

I b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje fizinio ugdymo ir klasės valandėlės „ Klasė kaip komanda“ pamokoje. Gimnazistai atliko įvairias logines, fizines bei komandines užduotis, padedančias suprasti, kaip svarbu susitarti, bendrauti ir padėti savo komandos/klasės draugams.

Skaityti daugiau...

Integruota anglų kalbos pamoka

Integruotos pamokos ir pamokos, vykstančios netradicinėje erdvėje, visada daug įdomesnės, įsimintinesnės, o ir laikas praeina nepastebimai. Anglų kalba yra gera tuo, kad ją integruoti galima su visais dalykais. Šį kartą, rugsėjo 28 d., anglų kalbos pamoka vyko netradicinėje erdvėje.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.