^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Informacija

Lapkričio 30 – gruodžio 4 dienomis ugdymo procesas vyks taip: I ir III gimn. klasių mokiniams – nuotoliniu būdu; II ir IV gimn. klasių mokiniams – kontaktiniu būdu.

Bronzinė „Molekuliozės“ kelionė tęsiasi

Lapkričio 25 dieną Vilniaus Žirmūnų gimnazijos iniciatyva buvo organizuotas respublikinis nuotolinis gamtosauginis konkursas „EKOLOGIŠKUMO VIRUSAS PLINTA 2020“. Konkurso metu mokiniams buvo siekiama perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, ypatingą reikšmę teikiant tinkamam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui. Renginys skatino mokinių bendradarbiavimą, kūrybingumą, išradingumą pritaikant teorines žinias praktikoje.

Skaityti daugiau...

Pirmasis trišalis nuotolinis tėvų susirinkimas

Į Lietuvą atkeliavęs koronavirusas pakeitė įprastinį gyvenimą gimnazijoje. Prasidėjęs nuotolinis mokymas, kelia iššūkių ne tik mokytojams ir mokiniams, bet ir tėvams. Tėvų susirinkimas – būtina kokybiško ugdymo dalis. Kadangi tėvų pareiga – domėtis vaiko mokymosi rezultatais ir jį supančia aplinka, tai tėvų susirinkimas yra proga sužinoti daugiau apie savo vaiką.

Skaityti daugiau...

Gimnazistai - VDU Sumanaus moksleivio akademijoje

Sumanaus moksleivio akademija – tai Vytauto Didžiojo universiteto projektas mokiniams, trokštantiems žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstantiems apie savo ateitį ir būsimą profesiją. Šia galimybe pasinaudojo ir Molėtų gimnazijos mokiniai, kadangi tai puiki proga jauniems žmonėms domėtis jiems patinkančia sritimi, sužinoti, kokių būdo savybių reikia vienam ar kitam darbui, labiau pažinti save. Sumanaus moksleivio akademijoje veikia gamtos mokslų, inžinerijos ir verslumo klasės.  Mūsų gimnazistų tarpe populiariausios gamtos mokslų ir inžinerijos klasės, kurias pasirinko 28 I-III klasių mokiniai.

Skaityti daugiau...

Kodėl verta rinktis inžinerines studijas? Inžinerija – merginų ir / ar vaikinų pasirinkimas?

Tokia tema Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VILNIUS TECH) kvietė 10-12 klasių mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį. Universiteto  Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro vyr. specialistė V. Bernotienė aptarė mokomųjų dalykų tęstinumą renkantis inžinerines studijas universitete, inžinerinių studijų programas, stojimo sąlygas ir minimalius reikalavimus stojantiesiems 2021m. ir 2022 m., tarptautinius studijų mainus, studijas ir praktiką užsienio universitetuose, VILNIUS TECH inžinerinių studijų absolventų perspektyvas  ir karjeros galimybes.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.