^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Dailės pamoka muziejuje

Gegužės 30 dieną dailės pamoka buvo kitokia, nes IIb ir Ic klasės su dailės mokytoja Egle lankėsi Molėtų krašto muziejuje, kuriame surengta net 6 skirtingų menininkų parodos. Viena iš jų – molėtiškiams gerai žinomos Dalios Stalauskienės tapybos ant stiklo paroda „Pavienės mintys“. Mokiniams labai patiko pamoka.

Skaityti daugiau...

Apsilankymas Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijoje

Gegužės 30 dieną IIa klasės mokiniai lankėsi Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijoje. Gimnazistai ir jų tėveliai paaukojo pinigėlių, pavedžiojo ir „išglostė“ ten gyvenančius globotinius. Mokiniai kviečia visus ieškančius draugo užsukti ir išsirinkti naują šeimos narį arba paaukoti ir prisidėti prie gyvūnų gerovės. Nebūkime abejingi!

Skaityti daugiau...

Viešnia iš Vilniaus universiteto

Molėtų gimnazijos mokiniai  dalyvavo susitikime su  VU Istorijos fakulteto docente dr. Genute Kirkiene.  Ji skaitė paskaitą apie ukrainietį Juozapatą Kuncevičių. Jis dirbo Vilniuje. 2023 metai paskelbti  šv. Juozapato Kuncevičiaus metais Lietuvoje. Juozapatas Kuncevičius, kilęs iš Voluinės, gyvenęs  XVI – XVII a. sandūroje. Jis buvo Lietuvos arkivyskupu, nuo 1643 m. palaimintuoju, nuo 1867 m. šventuoju.  Tai - pirmasis unitų šventasis.

Skaityti daugiau...

Mokėsi lyderystės

Molėtų gimnazijos mokinių bendrovė „Nešanti“,  laimėjusi regioninėje Expo 2023 mugėje Vilniaus verslo kolegijos įsteigtą nominaciją „Komandiškiausio darbo pavyzdys“, buvo apdovanota dienos mokymais „Komandinė lyderystė“. Gegužės 26 d. „Nešanti“ pakviesta į mokymus Vilniaus verslo kolegijoje. Mokymus vedė dėstytoja Junior Achievement Lyderystės akademijos lektorė Loreta Pivoriūnaitė. Dalyvavo 10 mokinių bendrovių iš skirtingų mokyklų. Susiskirstę į grupes, mokiniai atliko įvairias praktines užduotis susipažinimui, vėliau grupė turėjo sugalvoti savo verslo idėją, kuri tapo tikru lyderystės iššūkiu, aktyvia užduotimi lauke. Savo idėją grupės turėjo pristatyti gatvėje praeiviams ar kitur sutiktiems žmonėms ir sužinoti, ar žmonės pritaria tokiai verslo idėjai.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.