^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sausio 27 - oji - tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena - sausio 27

Artėja dar viena skaudi data - sausio 27-oji – tarptautinė

Holokausto aukų atminimo diena.

Prieš 80 metų prasidėjo žydų genocido Lietuvoje laikotarpis.

Holokausto metu nužudyta apie 95 proc. tuo metu Lietuvoje gyvenusių žydų. 

Kviečiame gimnazijos bendruomenę prisijungti

prie Pasaulio žydų kongreso inicijuojamos kasmetinės pasaulinės akcijos

 #WeRemember

#MesPrisimename 

Akcijos dalyviai kviečiami nusifotografuoti su užrašu #WeRemember ir #MesPrisimename  ir  savo nuotraukas iki 12.00 val. siųsti  soc. pedagogei Jolantai. 

Ugdymas nuo sausio 22d.

Vaikams, kurie neturi sąlygų mokytis namuose ar patiria mokymosi sunkumų pandemijos metu, nuo sausio 22 d. sudarytos sąlygos mokytis nuotoliniu būdu Molėtų gimnazijoje. Sprendimus, kurie vaikai nuotoliniu būdu mokysis gimnazijoje, priima gimnazijos vaiko gerovės komisija. Vaikai pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas ir toliau mokysis nuotoliniu būdu, tačiau tai darys būdami gimnazijoje ir gaudami jiems reikalingą pagalbą, maitinimą, bus pavežami į gimnaziją mokykliniu autobusu (atsakinga socialinė pedagogė, telefonas 867373784). Mokiniai laikysis šių reikalavimų: į gimnaziją pateks su kvėpavimo takus dengiančia kauke per gimnazijos priestate esantį įėjimą, prie termovizoriaus pasimatuos temperatūrą ir dezinfekuos rankas, paskirtoje patalpoje su budinčiu mokytoju jungsis prie sinchroninių pamokų arba atliks mokytojų paskirtas užduotis savarankiškai. Nemokamą maitinimą gaunančių mokinių maitinimas vyks per trečią pertrauką gimnazijos  valgykloje, kiti turės galimybę maisto įsigyti gimnazijos valgykloje.  Mokiniams draudžiama kontaktuoti su kitais mokiniais, savavališkai pasišalinti iš gimnazijos.  

Metų knygos rinkimai

Šešioliktą kartą akcija „Metų knygos rinkimai“ kviečia vaikus ir suaugusiuosius skaityti ir rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Smagu, kad gimnazijos biblioteka taip pat dalyvauja šioje akcijoje ir gali savo skaitytojams suteikti galimybę skaityti paauglių kategorijos knygas.

Skaityti daugiau...

I klasių nuotoliniai trikampiai susitikimai

Tėvai turi prisidėti prie vaikų mokymosi, kai jis vyksta ne gimnazijoje. Sausio 15 dieną buvo organizuoti nuotoliniai trikampiai I gimnazinių klasių mokytojų, tėvų, mokinių susitikimai,  kurie vyko „ZOOM“ platformoje. Viena iš teigiamų nuotolinių susitikimų pusių yra galimybė sustiprinti mokytojų, tėvų ir mokinių ryšį. Džiugu, kad dalyvavo nemažai tėvų, kuriems  rūpi, kad  jų vaikai pasiektų maksimumą pagal savo gebėjimus, kad pasiekimai augtų, kad mokiniai bręstų kaip asmenybės.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.