^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paroda „Rankdarbių skrynia“

Mokytojas – žmogus, iš kurio visais laikais tikimasi daugiau žinojimo, kultūros ir kūrybiškumo. Dažnai girdime apie mokytojų kūrybiškumą darbe,  tačiau kaip įdomu atverti jų  laisvalaikiu sukrautą kraičio skrynią, geriau pažinti ir tarsi iš naujo pamatyti stebinančiai turtingą mokytojo asmenybę. Mokytojų dienos proga gimnazijos skaitykloje surengta mokytojų laisvalaikio pomėgių paroda. Įvairių dalykų mokytojai parodoje eksponuoja savo rankdarbius: papuošalus, atvirukus, veltinius, mezginius, nėrinius, tapybą ant šilko, keramikos dirbinius, kryželiu siuvinėtas staltieses, šiaudinius sodus ir nuostabius skanėstus.

Kviečiu pasigrožėti mokytojų sukurtais darbais.

 

 

Vida Juknevičienė

 

  

          

 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.