Molėtų gimnazija

Sveikinimai ir padėkos

001  002  003  004  005  006  007  008  009fotografija  Ivyko Lietuvos GO jaunimo cempionatas66  SVEIKINAME futbolo laimetojus  Sveikiname33Egle Zaliene  Jurgita Paliunyte  SVEIKINAME futbolo varzybu laim  SVEIKINAME   epistolinio r. nugaletoja  SVEIKINAME begimo laimetojus  SVEIKINAME VIKTORINOS LAIMETOJUS  SVEIKINAME  Kurybos paukste  SVEIKINAME ANGLu K. KONKURSO NUGAL.1 SVEIKINAME technologiju olimpiados laimetojus  SVEIKINAME  OS  saskiu varzybos  rankinio varzybos  Ramunei Lapunaitei  Kartu mes Lietuva  padeka Skaistei  padeka Rutai  padeka Jurelienei copy  SVEIKINAME LIETUVOS ISTORIJOS ZINOVAS  SVEIKINAME debatai  SVEIKINAME geografijos olimpiados laimetojus copy  SVEIKINAME smiginio merginos  SVEIKINAME smiginio vaikinai  Kraujo centras  SVEIKINAME geografijos olimpiados laimetojus  SVEIKINAME  dailes olimpiados laimetoja  SVEIKINAME meninis skaitymas  SVEIKINAME ekonomikos ir verslo olimpiada   krepsinis   SVEIKINAME chemijos olimpiados laimetojus  SVEIKINAME matematikos olimpiados laimetojus SVEIKINAME dainu festivalis   Sveikiname Olympis2015  Sveikiname respublikinio protmusio Kartu mes Lietuva  SVEIKINAME fizikos olimpiados laimetoja  SVEIKINAME MENINIO SKAITYMO KONKURSAS8  PADEKA laiskas bendraamziui  SveikinameBebro  SVEIKINAME anglu k. konkurso laimetojus  SVEIKINAME chemijos olimpiados laimetojus  SVEIKINAME literaturos olimpiados laimetojus  SVEIKINAME filologus  KREPSINIS 2015   SVEIKINAME rankinio k  SVEIKINAME anglu k  sveikiname epistolinio rasinio laimetojus    Sveikiname Vaida  sveikinimas infomatikams  gimnazijai padeka nuo jaunimo centro  Diplomas Leisyte  Diplomas Visniauskaite  padeka sauliams  padeka Jurelienei  padeka Luknei  SVEIKINAME  KNYGU PEL    padeka Erikai  CCF30112015 00000  Zalalienei  padeka marcinkenienei  naujas  Padeka Liubeckaitei  padeka Petrauskienei  Padeka jancionytei  padeka Mongirdienei copy  Padeka Laurinavicienei  Padeka elvyraiabiturientams padekaobuolio padeka  padeka gimnazijos bendruom  padeka Jasunaviciutei  sveikinimas matemtikos  padeka Jovitai  padeka Valerija  padeka Knezienei  padeka Kneziui  rudens krosas   pdeka Jancionytei  Kraujeliene  Kraujeliui  Petrauskienei  Zapolskienei  padeka Mongirdienei  Pristatymas13  SVEIKINAME  KROSO  Konstitucijos egz Sveikin  padeka zyvytes  zuvytes

Pamokų laikas

1. 800 - 845

2. 855 - 940

3. 950 - 1035

4. 1055 - 1140

5. 1205 - 1250

6. 1300 - 1345

7. 1350 - 1435

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

pro-zalieji

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

url

mes rusiuojam

sazininga mokykla

EU-flag-Erasmus vect_POS-e1498045550334