2017 - 2018 m.m.

Tarptautiniai projektai

*Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektas ,,Innovative Generation“ . Visa informacija čia.

*Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „My career in Europe“. Visa informacija čia

*Goethe’s instituto tarptautinis projektas CLILIG @ LITAUEN „Integruoto dalyko ir vokiečių kalbos mokymasis Lietuvos mokyklose“.

Šalies projektai

*ŠMM ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektas  „Atverk vasarai duris“.

*Valstybinio socialinio draudimo Fondo valdybos („SODROS“) pilotinis jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“.

*Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“.

* Nekilnojamojo kultūros paveldo projektas „Piliakalniai, menantys karaliaus Mindaugo laikus“.

* VŠĮ Projektų valdymo ir mokymo centro ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos projektas „Būk pilietiškas ir atsakingas“.

2016 - 2017 m.m.

Tarptautiniai projektai

Šalies projektai

* LMNŠC projektas „Aukime kartu“  (Projekto partnerės - Pabradės „Žeimenos“ gimnazija ir Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)

*Vaikų ir jaunimo socializacijos projektas  „Bendruomeniškumo kaleidoskopas“ (Projekto partnerės – Švenčionėlių Mindaugo gimnazija, Kupiškio L.Stuokos – Gucevičiaus gimnazija, Ignalinos gimnazija, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija).

* Kultūros paveldo departamento Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo sklaidos, atgaivinimo ir leidybos projektas „Giedraičių giminės keliais: nuo gimtinės Giedraičiuose iki Varnių“.

1. 800 - 845

2. 855 - 940