Molėtų gimnazija

Ugdymas karjerai

 

IIa klasės mokiniai kartu su karjeros koordinatorėmis, pavaduotoja socialiniam darbui V. Mateikiene ir etikos mokytoja G. Meilūnaite, lankėsi Molėtų vaikų lopšelyje – darželyje „Saulutė“. Mokiniai turėjo galimybę ne tik stebėti darželio auklėtojų darbą, bet ir patys dalyvauti užsiėmimuose: kartu su vaikais gamino gėles, ėjo pasivaikščioti, žaidė muzikinius žaidimus. Darbo aplinkoje kiekvienas apmąstė, kokių savybių ir gebėjimų reikia ikimokyklinio ugdymo pedagogo profesijai, įvertino savo norus ir galimybes ateityje dirbti panašų darbą. Mokiniai pastebėjo, kad nėra taip paprasta dirbti šį darbą, reikia būti labai atsakingu ir daug dėmesio skirti vaikams, darbas reikalaujantis daug kantrybės, gerumo, nuoširdumo, kūrybiškumo.

Informavo pavaduotoja Valerija Mateikienė

Nuotrauka0105  Nuotrauka0133  Nuotrauka0137  Nuotrauka0145

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius