Molėtų gimnazija

Ugdymas karjerai

 Rugsėjo 19 d. 3 – 4 – ųjų klasių mokiniams vyko UAB „Kalba.lt“ prezentacija apie studijas užsienyje. Mokiniai turėjo puikią galimybę sužinoti kokios stojimo sąlygos, kokių dokumentų reikia. Stojant į Didžiosios Britanijos, Danijos, Olandijos universitetus, išgirdo apie finansavimą, stipendijas, pragyvenimo išlaidas šiose šalyse, UAB „Kalba lt“ teikiamas nemokamas konsultacijas ir dokumentų tvarkymą. Mokiniams buvo atsakyta į visus juos dominančius klausimus.

Prezentaciją mokiniams vedė studijų užsienyje vadybininkė Justė Gineitė.

                           Molėtų gimnazijos karjeros koordinatorės G. Meilūnaitė ir V. Mateikienė

PIC 0302  PIC 0304

 

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius