Molėtų gimnazija

Ugdymas karjerai

 Rugsėjo 19 d. 3 – 4 – ųjų klasių mokiniams vyko UAB „Kalba.lt“ prezentacija apie studijas užsienyje. Mokiniai turėjo puikią galimybę sužinoti kokios stojimo sąlygos, kokių dokumentų reikia. Stojant į Didžiosios Britanijos, Danijos, Olandijos universitetus, išgirdo apie finansavimą, stipendijas, pragyvenimo išlaidas šiose šalyse, UAB „Kalba lt“ teikiamas nemokamas konsultacijas ir dokumentų tvarkymą. Mokiniams buvo atsakyta į visus juos dominančius klausimus.

Prezentaciją mokiniams vedė studijų užsienyje vadybininkė Justė Gineitė.

                           Molėtų gimnazijos karjeros koordinatorės G. Meilūnaitė ir V. Mateikienė

PIC 0302  PIC 0304

 

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius