Molėtų gimnazija

Konkursai mokiniams

Jau šeštus metus iš eilės Kauno „Žalgiris“ skatina jaunuosius krepšinio gerbėjus dalyvauti akcijoje „Žalgiris – tavo mokykloje“. Akcijos metu, kaip ir ankstesniais sezonais, mokyklos registruojasi ir lankosi Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, o aktyviausia mokykla sulaukia ypatingos dovanos – besibaigiant mokslo metams visi žalgiriečiai atvyksta pas juos į mokyklą.

Kauno komanda jau apsilankė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus, Kalvarijos gimnazijose, Kauno Jono ir Petro Vileišių vidurinėje mokykloje, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje ir net du kartus Kauno „Saulės“ gimnazijoje.

Kaip ir ankstesniais metais moksleiviai galės lankytis rungtynėse ypatingomis kainomis. Tačiau šiemet akcija papildyta ir naujovėmis – nuo šiol moksleiviai galės dalyvauti akcijoje ir lankantis auksčiausio lygio dvikovose – Eurolygos rungtynėse. Sezono pabaigoje bus apdovanota ne tik akcijos laimėtoja – aktyviausia mokykla, bet ir aktyviausia ne Kauno rajone esanti mokykla. Šios mokyklos moksleiviai jau 2014-2015 m. sezono pradžioje bus kviečiami apsilankyti Kaune, „Žalgirio“ komandos treniruotėje.

Šioje akcijoje norintiems dalyvauti moksleiviams reikėtų:

1. Surinkti daugiau nei 10 klasės (ar mokyklos) draugų, kurie nori pamatyti žalgiriečių rungtynes „Žalgirio“ arenoje;
2. Kaip galima anksčiau užregistruoti grupę, pateikiant ketinančių ateiti draugų skaičių ir sąrašą, ir susitarus priimtiną laiką atsiimti bilietus „Žalgirio“ kasoje;
3. Kiekvienas moksleivis pelnys mokyklai 1 tašką;
4. O daugiausiai taškų iki finalinės LKL rungtynių serijos surinkusi mokykla jau šią gegužę sulauks ypatingų svečių – Kauno „Žalgirio“ komandos!

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.zalgiris.lt

 

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius