Molėtų gimnazija

Konkursai mokiniams

Domiesi teise? Bent vieną dieną nori patirti ką reiškia būti studentu?  Kviečiu Tave dalyvauti Jaunojo teisininko paskaitose! Paskaitų ciklo metu Tu tikrai sužinosi savo teises (piliečio, vartotojo, darbuotojo, moksleivio),  pabūsi kriminalistu, žinias patikrinsi teismo inscenizacijoje ir prisijungsi prie daug kitų paskaitų ir be abejo susipažinsi su kitais moksleiviais ir dėstytojais! Nepraleisk progos – SUDALYVAUK!

Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Jaunojo teisininko akademija - tai teisės paskaitų ciklas skirtas motyvuotiems moksleiviams, siekiantiems susipažinti su teisinės valstybės teisiniais pagrindais ir principais, norintiems suprasti savo teises ir pareigas bei sužinoti galimus jų gynimo būdus. Jaunojo teisininko akademijos paskaitos numatytos vieną kartą į mėnesį šeštadieniais. Paskaitų lankymas yra privalomas.

Kviečiame bendrojo lavinimo mokyklų 10–12 klasių moksleivius, norinčius įgyti bendruosius teisinius pagrindus registruotis į Jaunojo teisininko akademiją.

Akademijos pirmosios paskaitos lapkričio 21 d.

Registracija - https://konferencijos.mruni.eu/registrations/main/form_show_jta_2014_09

Daugiau informacijos interneto tinklapyje http://jta.home.mruni.eu/ , el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir telefonu +370 (5) 2714561

 

Domiesi teise? Bent vieną dieną nori patirti ką reiškia būti studentu?  Kviečiu Tave dalyvauti Jaunojo teisininko paskaitose! Paskaitų ciklo metu Tu tikrai sužinosi savo teises (piliečio, vartotojo, darbuotojo, moksleivio),  pabūsi kriminalistu, žinias patikrinsi teismo inscenizacijoje ir prisijungsi prie daug kitų paskaitų ir be abejo susipažinsi su kitais moksleiviais ir dėstytojais! Nepraleisk progos – SUDALYVAUK!

Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Jaunojo teisininko akademija - tai teisės paskaitų ciklas skirtas motyvuotiems moksleiviams, siekiantiems susipažinti su teisinės valstybės teisiniais pagrindais ir principais, norintiems suprasti savo teises ir pareigas bei sužinoti galimus jų gynimo būdus. Jaunojo teisininko akademijos paskaitos numatytos vieną kartą į mėnesį šeštadieniais. Paskaitų lankymas yra privalomas.

Kviečiame bendrojo lavinimo mokyklų 10–12 klasių moksleivius, norinčius įgyti bendruosius teisinius pagrindus registruotis į Jaunojo teisininko akademiją.

Akademijos pirmosios paskaitos lapkričio 21 d.

Registracija - https://konferencijos.mruni.eu/registrations/main/form_show_jta_2014_09

Daugiau informacijos interneto tinklapyje http://jta.home.mruni.eu/ , el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir telefonu +370 (5) 2714561

 

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

sveika mokykla_logotipas_20metu

 

url

mes rusiuojam

egzaminatorius