Molėtų gimnazija

Kalbos vedlys

grazus ruduo_knygos (5)

Kas sakė, kad ruduo pats liūdniausias metų laikas? Netiesa. Prisirinkit įvairiaspalvių klevo lapų, išlukštenkit rudašonį kaštoną, pabraidykit po drėgnas miško samanas, tankmėj paieškokit pasislėpusio baravyko, įkvėpkit ypatingos pasikeitimo nuotaikos... Juk ruduo – tai vėl pradžia...

Kalbos vedlys vėl sveikinasi su Jumis. Tad pradėkime nuo kirčiavimo pavojų, kurie gali tykoti rudenėjančiame miške. 

Nepamirškime, jog miške rinksime įvairius grybùs: baravykùs, raudoviršiùs, voveràites, kazlėkùs,  rieškučiomis žersime rudeniu kvepiančias spañguoles ir bruknès, o gal ir karstelėjusius šermukšniùs. Taigi šokite į guminiùs batùs, griebkite krepšiùs ir drąsiai priimkite rudens mums skiriamus iššūkius.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Urbanavičienė

Paieška

Kaip mus rasti

MG1

Projektai

kuriame ateiti

mtp

mobis

colored-vyturys-eef799346564174574f62695d2421a9b

pro-drasinkime

svietimo ministerija

sac

pro-zalieji

pro-gmp

mokymasis

efc-akademija

sveika mokykla_logotipas_25_m

mukis

url

mes rusiuojam

egzaminatorius