^Atgal į viršų

Laisvos darbo vietos

Informacija apie laisvas darbo vietas

Molėtų gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d reikia:

Informacinių technologijų mokytojo.

Darbo krūvis: 12 pamokų per savaitę.

Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas, informacinių technologijų mokytojo kvalifikacija.

Puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais, mokinių tėvais ar globėjais.

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Gebėjimas pasirinkti efektyvius, praktinius darbo metodus.

Gebėjimas valdyti ir ugdymo procese taikyti informacines technologijas.

Darbo vyresnėse klasėse patirtis.

Užsienio kalbos mokėjimas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas.
  3. Gyvenimo aprašymą.

Pretendentų dokumentai priimami Molėtų gimnazijos raštinėje, Jaunimo g. 5, darbo dienomis 8.30 – 12.00 ir 13.00 – 15.00 valandomis arba elektroninių paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2019 m. birželio 1 d. Telefonas pasiteiravimui: 8 65902476.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus kviečiami individualiam pokalbiui kuris vyks 2019 m. birželio 11 d. Apie tikslų pokalbio laiką kiekvienas pretendentas bus informuojamas asmeniškai.

Informacija apie laisvas darbo vietas

Molėtų gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d reikia:

Informacinių technologijų mokytojo.

Darbo krūvis: 17 pamokų per savaitę.

Reikalavimai:

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Gebėjimas pasirinkti efektyvius, praktinius darbo metodus.

Gebėjimas valdyti ir ugdymo procese taikyti informacines technologijas.

Darbo vyresnėse klasėse patirtis.

Užsienio kalbos mokėjimas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  3. Gyvenimo aprašymą.

Pretendentų dokumentai priimami Molėtų gimnazijos raštinėje, Jaunimo g. 5, darbo dienomis 8.30–12.00 ir 13.00–15.00 valandomis arba elektroninių paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2019 m. birželio 1 d. Telefonas pasiteiravimui: 8 65902476.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.