Rugsėjo 1-osios šventė Molėtų gimnazijoje

Lietuvos šimtmečio rugsėjis sukvietė gimnazijos bendruomenę į naujų mokslo metų pradžios šventę. Renginio vedėjai Viltė Lumpickaitė ir Gustas Petkevičius pradėjo naujus mokslo, žinių ir draugystės metus.

Sveikindama bendruomenę su nauja pradžia, direktorė Rimutė Guobienė kvietė visus kurti saugią ir gerą mokyklą ir linkėjo džiugių atradimų, išlaisvinto kūrybiškumo ir kilnių siekių.

Sveikinimo žodį tarė gimnazijos auklėtinis, rajono vicemeras Mindaugas Kildišius. Mokinių tarybos pirmininkė Simona Umbrasaitė linkėjo sėkmingo darbo naujai tarybai. Jai padėkos žodžius tarė mokinių tarybos nariai, direktorė. Abiturientams linkėta nepritrūkti gilių minčių, kūrybingumo, kantrybės, kai jų prireiks siekiant savo svajonių. Tradiciškai sveikinimo žodžius tarė ketvirtokai, įteikdami mokytojams išminties simbolį – pelėdą.

Gimnazijoje gausybė drausmingų, iniciatyvių, pažangių, mylinčių gamtą ir sportiškų mokinių. Taip atsirado tradicija kiekvienais metais rengti Klasių konkursą, kuriame visos klasės varžosi dėl geriausiųjų titulų. Praėjusiais mokslo metais vyko atkakli kova, o rezultatus paskelbė socialinė pedagogė Jolanta Liubeckaitė. Ia klasė (auklėtoja Rasa Čekuolienė) apdovanota už pažangą moksle. IId (auklėtoja Virginija Petrauskienė) tapo klase, praleidusia mažiausiai nepateisintų pamokų. IIIa (auklėtoja Onutė Sakalauskienė) laimėjo prizą už gamtosauginę veiklą. IIb klasė (klasės vadovė Elvyra Dirmaitė) pelnė du prizus: iniciatyviausios ir drausmingiausios klasės. Visos klasės apdovanotos piniginiu prizu (lėšos iš 2 procentų GPM), kurį galės panaudoti edukacinei kelionei. Specialųjį prizą pelnė IIIb klasė (auklėtojas Ramūnas Knezys), kuri praėjusiais mokslo metais praleido mažiausiai pamokų.

Kūno kultūros mokytojas Ramūnas Knezys pasveikino sportiškiausią klasę. Ja tapo Ia (auklėtoja Rasa Čekuolienė). Šiai klasei įteikta gimnazijos auklėtinio Giedriaus Žindos įsteigta taurė.

Šventės dalyvius užbūrė Danielės ir Eigirdo pasirodymai, o šventės pabaigoje visi dainavo bendrą dainą.

Mokyklinis skambutis 389 gimnazistus pakvietė į pirmąją pamoką.

Tikėkimės, kad kiekvieno – ir mokinio, ir mokytojo -  į rugsėjį atsineštos svajonės ir lūkesčiai taps tikrove ir mokslo metus užbaigsime taip pat pakylėtai, kaip ir juos pradedame.

Direktorė Rima Guobienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos