^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sėkmė konkurse

Net 15 Molėtų gimnazijos I-IV klasių mokinių dalyvavo kasmetiniame „Užsienio kalbų Kengūros 2020“ konkurse. Gimnazistai atliko rusų ir anglų kalbų užduotis 3-čiu, 4-tu ir 5-tu lygiais, kurie skirstomi klasių ir mokymosi metų pagrindu.

Kiekvienam lygiui pateikiama po 40 klausimų (užduočių) ir siūlomi 5 atsakymai, iš kurių tik vienas yra teisingas. Pradėdamas darbą, dalyvis turi 40 pradinių taškų, taigi iš viso gali surinkti 200. Įdomu tai, kad už visiškai nenurodytą atsakymą skiriama 0 taškų, o už klaidingą atsakymą klausimo taškų kiekis mažinamas 25%. Sulaukus rezultatų, paaiškėjo, kad mūsų mokiniai tikri šaunuoliai! Net penki gimnazistai: Gražvydas P., Mantas L., Viltautė V.,Vilius K. (anglų k.) ir Rokas T. (rusų k.), gavo Auksinės Kengūros diplomus, t.y. surinko 194,75 – 197,25 taškus. Miglė S. gavo Sidabrinės Kengūros diplomą, o Neringa A. ir Danielė A. gavo Oranžinės Kengūros diplomus. Šie gimnazistai bus apdovanoti ir pakviesti į Lyderių turą.

 

Užsienio kalbų metodinė grupė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.