^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų gimnazija – tarp mokyklų, siekiančių nuoseklios pažangos

Kaip ir kasmet pavasarį su nekantrumu laukiame žurnalo „Reitingai“, kuriame reitinguojamos mokyklos. Šiemet gimnazijos buvo reitinguojamos pagal 2019 m. laidos abiturientų valstybinių brandos egzamino balų vidurkius, abiturientų, gavusių aukščiausią valstybinių brandos egzamino įvertinimą, skaičių, mokinių nubyrėjimą, įstojimą į Lietuvos aukštųjų mokyklų valstybės finansuojamas studijų vietas, užsienio universitetus.

Molėtų gimnazija šįmet – 98-ta iš 356 gimnazijų. Žurnale pažymima, kad nuo 2014-ųjų nuolat į viršų kyla kelios rajonų ir miestelių gimnazijos, tarp jų – mūsų gimnazija. Esame 7 vietoje tarp 22 gimnazijų, siekiančių nuoseklios pažangos. Savo sėkmę užauginome nuoširdžiu darbu, nuolat tobulėdami, siekdami kiekvieno ugdytinio pažangos

Direktorė Rimutė Guobienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.