^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Laimėjimas respublikiniame rašinių konkurse

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog IIIa  klasės gimnazistė Ieva Narauskaitė (savo amžiaus grupėje) pelnė III vietą respublikiniame mokinių rašinio arba esė konkurse „Kaip supranti žodžius: „Kultūra prasideda nuo kiekvieno iš mūsų?“.

Šį konkursą inicijavo Tarptautinio Taikos vėliavos komiteto prie JT skyrius Lietuvoje, siekdamas skleisti ir aiškinti vėliavos simbolikos prasmę bei paskirtį pasaulyje. Taikos vėliavos simboliai – rubino spalvos žiedas, juosiantis tris rubino spalvos skritulius baltame fone, – reiškia „Taiką per kultūrą“, t. y. bendrą žmonijos susitarimą dėl meno, mokslo įstaigų ir istorinių paminklų apsaugos karo ir taikos metu. Lietuvoje balandžio 15-oji LR Seimo nutarimu įteisinta ir kaip Kultūros diena. 

Sveikiname Ievą ir linkime sėkmės kūrybiniuose ieškojimuose bei naujų laimėjimų. 

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Sičiūnienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.