^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-oji – pavasario diena, atvertusi naują mūsų tautos puslapį. Prieš tris dešimtmečius Aukščiausioji Taryba - Atkuriamasis Seimas pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktą. Didžiausia pagarba tiems žmonėms, kurie mums sugrąžino laisvę, atvėrė vartus didelėms šių dienų galimybėms.

Šiemet Kovo 11-ąją minėjome gražią sukaktį. Jau trisdešimt metų esame laisvos šalies žmonės bei džiaugiamės iškovota nepriklausomybe. Šią gražią šventę paminėjome ir gimnazijoje. Gimnazistų  ir pedagogų veiduose visą dieną negeso šypsenos, sklandė pakili nuotaika. Gimnazijos bendruomenė prasmingais renginiais pasveikino Lietuvą su gimtadieniu. Tą dieną vyko akcijos: „Raudona, žalia ir geltona“, „Pasipuoškime trispalvėmis“ , antrokai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje „Istorijos puslapį atvertus“, buvo galima pasigrožėti Lietuvos muliažu iš 102 Lietuvos vėliavėlių (autorė Rosita Pikauskienė), pristatytas stendas  Kovo 11-ajai dienai paminėti, gimnazistai Lietuvą pasveikimo skambiais muzikiniais kūriniai „Sveikiname Lietuvą“, smagu buvo išgirsti visus  kartu dainuojant, pasivaišinti šventiniu pyragu. Dėkojame visiems mokytojams, kurie moko gimnazistus mylėti ir puoselėti savo kraštą, branginti savo šalies nepriklausomybę.

Tegul Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena suteikia viltį, kad Kovo 11-oji mūsų atmintyje nebus tik data, kad mums visiems ji reikš Laisvę, Šviesą, Viltį.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Ramutės Mikalauskienės, Jolantos Liubeckaitės, Rūtos Vekerotienės nuotraukos

 

   

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.