^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sveikiname Danielę!

Kovo 6 – 7 dienomis Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko 9 – 12 klasių respublikinė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Kaip visada, iš pradžių reikėjo atlikti lietuvių kalbos ir literatūros testo užduotis, o vėliau, po pietų, rašyti esė.

Puikias gimtosios kalbos bei literatūros žinias parodė mūsų gimnazijos IIIa klasės mokinė Danielė Arlickaitė. Danielė jau antrus metus iš eilės patenka į respublikinį olimpiados turą ir geba puikiai kurti bei taisyklingai rašyti – tad ir šiemet ji buvo pakviesta į 10 geriausiųjų respublikos 11 – 12 klasių mokinių apdovanojimo renginį.  

Dvidešimties docentų, humanitarinių mokslų daktarų, profesorių komisija, kuriai vadovavo VU Lietuvių kalbos katedros vedėja, profesorė, habilituota daktarė Dainora Pociūtė – Abukevičienė, atkreipė dėmesį į Danielės esė.

Danielė Arlickaitė apdovanota Lietuvos neformaliojo švietimo centro Pagyrimo raštu už kūrybiškumą, emocinę įtaigą ir platų literatūrinį akiratį.

Danielei linkime kryptingai eiti mokslo keliu, nes būti raštingu, kūrybišku žmogumi XXI amžiuje yra iššūkis, siekiamybė ir džiaugsmas.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Sičiūnienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.