^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Netradicinė istorijos pamoka - viktorina

Istorijos pamokų metu dažnai girdėjome žodžius „Lietuva“, „Laisvė“. Norėdami kūrybingai ir prasmingai paminėti artėjančią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, IIc ir IId klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje – viktorinoje „Tai įdomu“. Viktorina, kaip ugdymo metodas, svarbi mokinių žinioms patikrinti, įvairioms kompetencijoms ugdyti.

Skatinant mokinius bendrauti ir bendradarbiauti, buvo sudarytos trys mišrios komandos: raudonųjų, žaliųjų ir geltonųjų. Mokiniams buvo užduoti klausimai apie Lietuvą, jos papročius, tradicijas, teko prisiminti valstybės istorijos įvykius, datas ir asmenybes. Mokiniai stebino savo žiniomis. Geriausias žinias šioje viktorinoje parodė „Geltonųjų“ komanda.

Kuo geriau žmogus pažįsta savo gimtąjį kraštą, tuo labiau jį myli ir vertina. Ši netradicinė pamoka - viktorina suteikė  progą mokiniams pasitikrinti savo žinias ir daugiau sužinoti apie Lietuvą.  Viktorinoje nestigo gerų emocijų ir dar negirdėtų faktų apie Lietuvą. Matomos mokinių šypsenos, geros emocijos, aišku, kad tai buvo naudinga ir smagu.

Istorijos mokytoja Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.