^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paroda „STUDIJOS 2020“

Vasario 6 – 7 dienomis iki 150 II –IV klasių gimnazistų vyko į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „STUDIJOS 2020“ Litexpo parodų centre Vilniuje.

Parodoje buvo pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės: Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos, profesinės mokyklos, užsienio universitetai, verslo įmonės, neformalus ugdymas, karjeros konsultacijos, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai bei kitos alternatyvos, savanorystė ir kt. Gimnazistai dalyvavo mokymosi, studijų programų, neformalaus švietimo paslaugų Lietuvoje, savanorystės ir kitų veiklų pristatymuose, aktualios informacijos ieškojo per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitose, neformaliuose susitikimuose su mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais. Parodos lankymas buvo labai naudingas, nes mokiniai gavo informacijos apie stojimo sąlygas į aukštąsias ir profesines mokyklas, studijų programas, mokymosi galimybes.

UK koordinatorė mokytoja Valerija

   

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.