^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Knygos „Kalinio riba“ pristatymas

Knyga – nedidelis įrankis, pažadinantis mūsų sugebėjimą mąstyti; tai minties variklis, išjudinantis protą

E.Fagė

Gimnazijoje vyko netradicinė pamoka. Buvo pristatyta ką tik išleista knyga „Kalinio riba“. Pamoką pradėjo Valentinas Stundys, teigdamas, kad tai nėra tradicinė knyga. Knyga, kurioje susijungia daugybė autentiškų Gulagą išgyvenusių žmonių istorijų su šiuolaikinio mokslo įžvalgomis. Knygos autoriai Paulius Saudargas ir Goda Krukauskienė pristatė knygą „Kalinio riba“ ir trumpametražį dokumentinį filmą. Remiantis liudijimais, istoriniais faktais ir moksliniais tyrinėjimais, nagrinėjamos žvėriškos SSRS kalėjimų ir priverstinio darbo lagerių sąlygos. Šioje knygoje į Gulagą pažvelgiama lyg į eksperimentinį pragarą, kuriame bandomos fizinės ir dvasinės žmogaus galimybių ribos. Gimnazistai aktyviai dalyvavo svečių organizuotoje viktorinoje. Aktyviausiems mokiniams buvo įteiktos autorių knygos.

Dėkojame svečiams už knygos, kuri verčia žavėtis ištremtųjų žmonių drąsa, tikėjimu ir viltimi, pristatymą.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

  

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.