Konkursas „Raštingiausias rajono mokinys“

Lietuvių kalbos rašybą ir skyrybą mokantis žmogus šiandien Lietuvoje, ko gero, didelė vertybė ( deja, ir retenybė). Džiaugiamės, kad poreikį rašyti be klaidų, taisyklingai, daugelis mokinių formuoja dar besimokydami mokykloje.

Gruodžio 10 dieną Molėtų progimnazijoje vyko konkursas „Raštingiausias mokinys 2019 ( 5 – 10 kl.)“, kurio tikslas – ugdyti poreikį tobulinti rašytinius kalbos gebėjimus, skatinti mokinių pasididžiavimą gimtąja kalba. Kaip ir kasmet, konkurso dalyviai rašybos ir skyrybos įgūdžius demonstravo rašydami diktantus. Diktantą rašė net 48 mokiniai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų.

Džiaugiamės mūsų gimnazijos raštingiausiais – šio konkurso nugalėtojais: Urte ( Ib ) – pirmoji vieta tarp rajono devintokų, Migle ( Ia ) ir Gustu ( Ic ) – antrosios vietos laimėtojais bei Simona ( Ib ) – trečiosios vietos laimėtoja. Šaunūs buvo ir mūsų gimnazijos dešimtokai: Ilona ( IIc ) – pirmosios vietos laimėtoja bei Kamilė ( IIa ) – trečiosios vietos laimėtoja.

Sveikiname konkurso nugalėtojus!

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva