^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pradedama įgyvendinti Savęs tobulinimo programa – DofE

Molėtų gimnazijoje pradedama įgyvendinti Savęs tobulinimo programa – DofE. Tai dinamiška, novatoriška, moderni, patikima ir kokybiška programa, remiasi daugiau kaip 57 metų pasauline patirtimi. Ši laiko išbandyta prestižinė programa įgyvendinama daugiau nei 140 – yje pasaulio šalių. Programos naudą patyrė net 8 milijonai jaunų žmonių.

DofE apdovanojimų programa veikia patyrimo pedagogikos principu, kurioje akcentuojama sąveika su kitais, veiklumas, savęs atradimas ir emocijos. Šios programos tikslas – padėti ugdomam jaunuoliui atrasti savo stiprybes ir silpnybes, suvokti savo reikalingumą. Jauni žmonės, padedami specialiai apmokyto DofE apdovanojimų vadovo, pasirenka jiems įdomias veiklas, išsikelia jose tobulėjimo tikslus ir atkakliai jas vykdo. Vykdydami dalyviai pildo elektroninę pasiekimų knygelę, kurioje aprašytus rezultatus patvirtina programos vadovas. Pabaigę programą dalyviai yra kviečiami į Didžiosios Britanijos ambasadą, jiems įteikiami tarptautiniai sertifikatai ir ženkleliai.

Šia programa susidomėjo ir keli gimnazistai. Šiuo metu pasirašinėjamos sutartys su jų tėvais, gimnazistai mąsto kokias veiklas pasirinks, kelia sau tobulėjimo tikslus ir pradės startuoti padedami apmokyto DofE apdovanojimų gimnazijoje vadovo, tikybos mokytojos Vidos Šlepikienės.

Gruodžio 2d. vyko konsultacinis susitikimas su programos DofE koordinatore Lietuvoje Živile Sakalauskiene. Ji konsultavo programos vykdymo klausimais, atsakė į mus dominančius klausimus ir palinkėjo gero starto.

Mokytoja Valerija Mateikienė

 

  

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.