Molėtų progimnazijos padėka gimnazistams

Spalio 10 d. į gimnazijos informacinį centrą rinkosi gimnazistai, kurie Mokytojų dieną vedė pamokas Molėtų progimnazijos penktų klasių mokiniams. Jiems padėkoti atėjo Molėtų progimnazijos direktorius Kazimieras Karalius ir mokinių tarybos pirmininkė Meda Rukšnaitytė.

Svečiai džiaugėsi, kad gimnazistai labai gerai, įdomiai organizavo pamokas, buvo atsakingi ir išradingi. Direktorius įteikė mokiniams padėkos raštus ir saldžias dovanėles. Molėtų gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė džiaugėsi, kad gražiai bendradarbiauja kaimyninės mokyklos, o vestos pamokos - tai kai kuriems gimnazistams pirmoji pedagoginė praktika. Ačiū ketvirtų klasių vadovėms, kurios padėjo organizuoti Mokytojų dienos šventę.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Vidos Juknevičienės nuotraukos