^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Svečiai iš Kauno dramos teatro

Molėtų gimnazijoje jaunieji Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai Saulė Sakalauskaitė ir Marius Karolis Gotbergas susitiko su gimnazistais improvizacijų dirbtuvėse, kurių metu padėjo jiems mokytis drąsos, geriau pajusti savo kūną ir balsą, pasitikėti savimi ir draugu, lavinti reakcijas, atpalaiduoti vaizduotę ir pasinerti į smagią kūrybos erdvę.

Visi kartu kūrė istorijas, išmėgino jėgas scenoje, vaidindami įvairias situacijas iš mokyklos kasdienybės. Čia niekas nerašė pažymių. Čia nereikėjo nieko galvoti, ruoštis ar žinoti. Pusantros valandos smagių žaidimų ir vaizduotės pokštų, kurių metu buvo pristatyti  spektaklio „Bestuburiada“ kūrybiniai užkulisiai.

 

  

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.