^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Žalingų įpročių prevencinė savaitė

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Lietuvos ugdymo įstaigas rugsėjo – spalio mėnesiais pakvietė dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“, kurios tikslas - atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač mokinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

Šioje iniciatyvoje dalyvauja ir Molėtų gimnazija. Rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis gimnazijoje vyko prevencinė savaitė. Jos metu vyko klasių valandėlės „Savu keliu“ (psichoaktyvių medžiagų prevencijos tema). Pirmokai susitiko su Utenos apskrities VPK Molėtų r. PK pareigūne Neringa Purliene, kuri kalbėjo apie administracinius teisės pažeidimus ir nepilnamečių atsakomybę. Ketvirtokai su psichologe Jūrate Laurinavičiūte įvairias situacijas sprendė sąmoningumo žaidime. Trečiokai susitiko su „Nugalėtojų akademijos“ nariais ir išklausė Emilijos bei Tomo skaudžias gyvenimo istorijas. Kartu atvykusi psichologė Dovilė pristatė priklausomybės ligų reabilitacijos centrą „Nugalėtojų akademija“. Per dailės pamokas gimnazistai su mokytojomis Ramute Mikalauskiene ir Egle Žaliene kūrė plakatus psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos tema ir surengė parodą.

Tikimasi, jog prevencinės savaitės renginiai orientuos mokinius į sveiko gyvenimo vertybių pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti prasmingo gyvenimo grožį, rasti aktyvaus, kūrybingo gyvenimo prasmę.

Jolanta Liubeckai

 

     

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.