^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Netradicinė pamoka antrokams

Spalio 3 dieną į netradicinę pilietinio ugdymo pamoką rinkosi IIa klasės mokiniai. Ją vedė Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, habilituotas teisės daktaras Vytautas Nekrošius. Pamokos tema – „Teisinės valstybės visuomenės sąmonėjimas – būtina pilietinės visuomenės susiformavimo sąlyga“.

Lektorius pristatė romėnų teisinę kultūrą, kaip šiuolaikinės Vakarų teisinės kultūros pagrindą, teisės paskirtį ir požiūrį į teisę, jos vertybes. Kalbėjo apie Konstituciją, kaip mūsų laivės ir sugyvenimo pagrindą, apie jos reikšmę ir prasmę demokratijoje. Tikimės, kad tokia netradicinė pamoka paskatins mokinius daugiau skaityti, domėtis teisinėmis temomis.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitės nuotrauka

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.