^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sėkmingo skrydžio Molėtų gimnazijos XXII abiturientų laidai

Liepos 12 dieną miesto vasaros estradoje Molėtų gimnazijos XXII  laidos abiturientams įteikti Brandos atestatai. Abiturientus palydėti į savarankiško gyvenimo skrydį atvyko gausus būrys tėvelių, mokytojų, draugų, artimųjų.  

Direktorė, sveikindama susirinkusiuosius, džiaugėsi abiturientų ugdymosi pasiekimais: net aštuoni vidurinio ugdymo programą baigė labai gerai, gauti trys aukščiausi brandos egzaminų įvertinimai. Puikūs abiturientų laimėjimai olimpiadose, konkursuose, varžybose, baigta VGTU klasė. Vyriausieji gimnazistai kūrė, kėlė naujas idėjas, iniciatyvas, aktyviai dalyvavo projektuose, pilietinėse, socialinėse akcijose, savanorystėje. Augo ir brendo kaip asmenybės. Abiturientų savarankiško gyvenimo kelionės lagaminuose yra ir žinių, ir kompetencijų, ir įvairių veiklų patirčių. Direktorė dėkojo tėveliams už jų ir mokytojų bendras pastangas auginant jauno žmogaus pasitikėjimą, ieškant naujų galimybių ribų, ugdant bendražmogiškąsias vertybes, auginant sparnus. Šventės kaltininkams linkėta ryškaus, nepakartojamai įspūdingo savarankiško gyvenimo skrydžio. Gimnazijos direktorės padėkos raštais apdovanoti abiturientai, aktyviausi tėveliai, klasių vadovai. 

Abiturientus sveikino garbūs svečiai: Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika, Lietuvos respublikos Seimo narys Petras Čimbaras, Molėtų rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas, vykdantis skyriaus vedėjo pareigas Gintautas Matkevičius. VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Dovilė Ulinskaitė tarė sveikinimo žodį ir įteikė VGTU klasės baigimo pažymėjimus šią klasę baigusiems mokiniams. Jau aštuonerius metus Vilniaus universiteto Privatinės teisės katedros vedėjo, profesoriaus habilituoto daktaro Vytauto Nekrošiaus rūpesčiu įteikiama stipendija puikių akademinių rezultatų pasiekusiam ir aktyviausiam abiturientui. Šiemet ši stipendija skirta Auritai Petrulytei. Abiturientus jau antrus metus skatino ir dvi stipendijas skyrė Rimantas Kraujalis – žemietis, aukštąsias technologijas kuriančios „Eksmos“ grupės prezidentas, manantis, kad prasminga skirti paramą savo senelių ir tėvų krašto vaikų išsilavinimui. Nepamiršta mokyklos jos auklėtinis - biofarmacijos kontraktinių tyrimų ir gamybos bendrovės (CDMO) UAB „Biotechpharma“ generalinis direktorius Giedrius Žunda, jau antrus metus skatinantis abiturientus - šiemet penkių stipendijų steigėjas. 

Abiturientus sveikino klasių vadovai. Jautrius padėkos žodžius pedagogams tarė abiturientai, jų tėveliai. 

Džiaugiamės puikiu oru, nuotaika, kurią kūrė trečiokai gimnazistai ir jų klasių vadovai, mokytojai. Esame dėkingi Molėtų kultūros centro darbuotojams, padėjusiems organizuoti šventę. 

Sėkmingo skrydžio abiturientams. Nėra tokio skrydžio, kurio neįveiktų atkaklumas. Tikime mūsų abiturientų atkaklumu!

Direktorė  Rimutė Guobienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

                  

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.