Atsakomasis vizitas Molėtų gimnazijoje

Pernai vasaros pradžioje gimnazijos mokytojai lankėsi Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje. O šiais metais Molėtuose sulaukėme svečių iš Suvalkijos zanavykų krašto. Čia mokytojams buvo sudaryta galimybė susipažinti su edukacinėmis erdvėmis. Gimnazijos pasiekimus ir veiklas pristatė direktorė R.Guobienė, mokytoja R.Mongirdienė pasidžiaugė aktyvia metodine taryba, atkreipė dėmesį į gamtamokslinio ugdymo naudą ir galimybes.

Kadangi esame Molėtų krašto patriotai, negalėjome išleisti svečių, nepasididžiavę sutvarkytais Molėtais, todėl, lydimi mokytojos I.Kiliuvienės, mokytojai aplankė skulptūrų parką, pasigrožėjo sutvarkyta ežero pakrante.

Džiaugiamės nutiestu draugystės tiltu tarp dviejų mokyklų, kurios tokios panašios, bet kartu ir savitai skirtingos.

Molėtų gimnazijos direktorės pavaduotoja Vilija Dubauskienė