^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Dainoje – tautos dvasia!“

Kaip upės į jūrą, taip jau šeštą kartą į Klaipėdą, į Lietuvos moksleivių ir jaunimo chorų fetivalį - konkursą „Mes Lietuvos vaikai”, suplaukia visa dainuojanti šalies moksleivija. Tūkstančiai, įkvėpti Vydūno, užtaukia giesmę „Mes Lietuvos vaikai”, kuri vienija ir sutelkia dainuoti!

Ir mes, Molėtų gimnazijos mišrus jaunimo choras „MG“ (vadovė Rūta Vekerotienė), vykome įsilieti skambia banga į didelę chorų jūrą. Pirmame konkurso ture, kuris vyko balandžio mėnesį, mūsų choras iškovojo I laipsnio diplomą ir buvome pakviesti į pagrindinį renginį – dainų šventę Klaipėdoje. Šventė buvo tikrai įspūdinga. Prasidėjo daugiatūkstantine choristų eisena nuo Klaipėdos senamiesčio iki vasaros estrados. Šventės pagrindinis renginys - nuostabus koncertas, kuriame dalyvavo per 200 vaikų ir jaunimo meno kolektyvų – chorų, šokių, liaudies muzikos orkestrų ir ansamblių.

Įspūdinga chorų šventė baigėsi. Pavargę, bet laimingi grįžome namo. Įspūdžių buvo daug ir juos prisiminsime ilgai. O dabar visų gimnazijos choristų vardu dėkojame Seimo nariui Petrui Čimbarui ir Molėtų gimnazijai už paramą ir galimybę nuvykti į šventę. Visi garsiai sakome AČIŪŪŪŪ!!!

Dainuojantis žmogus tampa gražesnis, dvasingesnis, geresnis. O dainuojantis drauge – įtakingiau išreiškia meilę savo kraštui, žmonėms ir Tėvynei. Tad dainuokime Lietuvą su viltimi ir tikėjimu! Dainuokime Lietuvą iš širdies į širdį!

Muzikos mokytoja Rūta Vekerotienė

 

         

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.