^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Auksinis kadras“ – mūsų gimnazistei Agnei

Grupė Molėtų gimnazijos mokinių vyko į Kauno jachtklubą, kur vyko seminaras „Mobiliųjų medijų taikymas ugdymo procese“. Didelis būrys jaunimo ir mokytojų klausėsi mobiliųjų įrenginių konfigūravimo eksperto „Bitės Profo“ Lino Endriukaičio paskaitos „Filmavimo telefonu pagrindai“.

Po paskaitos visi pasiskirstė grupėmis ir gavo užduotį – mobiliaisiais telefonais nufilmuoti vaizdus ir programa Inshot sukurti filmukus. Per valandą buvo sukurta vienuolika filmukų, kurie buvo peržiūrėti, aptarti, nurodytos klaidos. Geriausius darbus vertinimo komisija apdovanojo prizais. Po pietų fotomenininkas prof. Romualdas Požerskis skaitė paskaitą „Šiuolaikinė fotografija”. Profesorius pristatė studijas VDU Menų fakultete, aiškino, kas svarbu fotografuojant, rodydamas pavyzdžius, pasakojo, kaip galima sukurti gerą nuotrauką. Jauniesiems fotografams labai naudinga buvo portfolio peržiūra su prof. R.Požerskiu. Jis visiems, pateikusiems savo darbus, davė naudingų patarimų, nurodė trūkumus, pagyrė gerus vaizdus. Fotografijų vertinimo komisija išrinko geriausius darbus ir jų autorius apdovanojo nominacijose „Auksinis kadras“ bei „Auksinė serija“. Labai smagu, kad „Auksinio kadro“ nominacijoje už nuotrauką „Katinas“ I vietą laimėjo Molėtų gimnazijos trečiokė Agnė Žvinytė. Ji apdovanota Kauno mokinių techninės kūrybos centro diplomu, fotomenininko R.Požerskio albumu „Pergalės ir pralaimėjimai“ su autografu.  

Seminaro organizatorius - vizualinių menų mokytojas ekspertas Jonas Kuzminas skaitė paskaitą „Fotografijos ir filmų vertinimo kriterijai“.

Renginio pabaigoje apdovanoti tarptautinio konkurso „Jaunas žmogus XXI amžiuje“ laureatai, pasidžiaugta jų darbais ir išsiskirta iki kitos vasaros, tikintis, kad seminaro organizatoriams kitąmet pavyks gauti finansavimą ir tradicinis seminaras (šiemet vykęs jau vienuoliktą kartą) bus ne vienos dienos.

Jolanta Liubeckaitė

 

     

 

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.