^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Futbolo turnyras, skirtas Pasaulinei dienai be tabako

Gegužės 30 dieną Molėtų stadione vyko tradicinis gimnazijos 5x5 tarpklasinis futbolo turnyras, skirtas paminėti dieną be tabako. Dalyvavo keturios I-III klasių komandos (kadangi abiturientams prasidėjo baigiamieji egzaminai, tai jie negalėjo dalyvauti turnyre).

Geras oras, puiki aikštė ir teigiamos  emocijos padėjo išsiaiškinti stipriausią Molėtų gimnazijos futbolo komandą – ja tapo IIa klasės sportininkai: M.Adomėnas, Ž.Girskas, B.Zelkevičius, E.Statauskas, G.Jancevičius. Antri liko IIc futbolininkai: J.Čimbaras, D.Švagžlis, A.Liubertas, A.Dalinkevičius, V.Lukoševičius, D.Markauskas. Trečią vietą iškovojo komanda „Gaivinam Lietuvos futbolą“, kurioje žaidė L.Uselis, M.Dragūnas, S.Degutis, A.Paketuras, E.Kazielaitė. 

Pirmokų komandai „Mantinga“ sekėsi šiek tiek prasčiau, bet svarbu dalyvauti ir mėgautis žaidimu.

Visi varžybų prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o pirmąją vietą užėmę antrokai pelnė prizą – futbolo kamuolį. Prizus varžyboms nupirko Utenos sveikatos biuras, skatinantis vaikus sportuoti ir rūpintis savo sveikata. Ačiū varžybų dalyviams ir rėmėjams!

 Kūno kultūros mokytojas Ramūnas Knezys

 

   

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.