Tiriamasis eksperimentas pristatytas Nacionalinėje konferencijoje

Mūsų gimnazijos abiturientai Justina Židonytė ir Eimantas Višumirskas domisi cheminiais tyrimais, taigi pratęsė pernai pradėtą darbą apie naminių paukščių kiaušinius ir gegužės 16 dieną buvo pakviesti į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją, kur vyko Nacionalinė mokinių A. Basalyko aplinkotyros darbų konferencija.

Justina ir Eimantas pristatė darbą ,,Kalcio karbonato masės tyrimas kiaušinių lukštuose“. Konferencijoje buvo pristatyta 20 tiriamųjų darbų,   daugiausia dalyvių buvo kauniečiai, nuo pradinukų iki abiturientų. Mokytojų, vertinusių pranešimus, nuomone, molėtiškių darbas buvo moksliškas, kruopščiai atliktas ir įdomiai pristatytas. Vertintojai patarė, kaip šį darbą būtų galima tęsti toliau. Mūsų gimnazistai džiaugiasi, kad galėjo įvertinti savo darbą palygindami su kitais, pasisėmė naujų idėjų. O aš, kaip darbo vadovė, noriu pasidžiaugti šauniais mokiniais, kurie negaili savo laisvalaikio, skirdami jį aplinkos pažinimui ir tyrinėjimui, o savo darbais garsina Molėtų gimnaziją.

Chemijos mokytoja Irma Kiliuvienė