^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Augustė – respublikinio mokinių integruoto technologijų ir literatūros konkurso „Kūrybos paukštė – 2019“ III vietos laimėtoja

Balandžio mėnesį Lietuvos kūrybingi mokiniai galėjo dalyvauti respublikiniame mokinių integruotame technologijų ir literatūros konkurse „Kūrybos paukštė – 2019“, kurį kasmet organizuoja Vilniaus Gabijos gimnazija. Konkursas organizuojamas 3 sekcijomis: prozos, dramos ir poezijos. Konkursui teikiami poezijos, prozos, dramaturgijos originaliosios kūrybos darbai. Vertinimo komisijos nariai kasmet nekantrauja atrasti naujų autorių, sulaukti įdomių kūrinių.

Į baigiamąjį renginį, kuris vyko gegužės 10 dieną, buvo pakviesta Molėtų gimnazijos IIb klasės mokinė AUGUSTĖ TŪBAITĖ, kuri už fantastines noveles buvo apdovanota III laipsnio diplomu. Sveikiname Augustę ir linkime gražių minčių kitų metų Paukštei.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Sičiūnienė

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.