^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Mokinių ugdymo karjerai renginiai

Gegužės 17 d. II ir IV klasių gimnazistams vyko susitikimas su Pasieniečių mokyklos atstovais. Gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su pasieniečio profesija, reikalavimais, mokymosi sąlygomis, socialinėmis garantijomis ir įsidarbinimu, plačiau išgirdo apie pasieniečių veiklą, gavo atsakymus į dominančius klausimus.

Na, o III klasių gimnazistai diskutavo su Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir Maxima.lt atstovais apie dualines studijas. Dualinės studijos – tai toks studijų būdas, kuriame teorija bei praktika yra atskirti bei vykdomi dviejose vietose: mokymo institucijoje, kuri atsakinga už studijų programos teorinę dalį, ir verslo, gamybos ar paslaugų įmonėje, kuri atsakinga už praktinių žinių, įgūdžių bei kompetencijų perdavimą.

Dualinių studijų mokymas Lietuvoje kol kas taikomas nesistemingai, dažnai atskirų projektų rėmuose. Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su Maxima nuo 2020 metų rugsėjo 1d. planuoja įgyvendinti verslo vadybos bakalauro dualines studijas.

Gimnazistus sudomino toks studijų būdas, tad klausimų viešnioms netrūko.

Susitikimai su profesijų atstovais, diskusijos padeda gimnazistams labiau pažinti save, galvoti apie tolimesnio kelio pasirinkimą, sužinoti daug naujos ir naudingos informacijos.

Mokinių ugdymo karjerai koordinatorė V. Mateikienė

   

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.