^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų gimnazistų pranešimas universitetinėje moksleivių konferencijoje „Kurkime ateitį kartu su VGTU“

VGTU klasių veiklą gimnazijose tradiciškai užbaigia moksleivių mokslinė konferencija. Gegužės 16 d. į šią konferenciją vyko ir Molėtų gimnazijos atstovai. II a klasės mokinės Enija Šlikaitė ir Emilija Macijauskaitė, vadovaujamos chemijos mokytojos Irmos Kiliuvienės atliko tiriamąjį darbą „Cheminis eksperimentas virtuvėje“ ir jo rezultatus pristatė visiems susirinkusiems.

Moksleivius ir mokytojus, atvykusius iš dvylikos VGTU klases turinčių mokyklų, pasveikino profesorius Artūras Jukna. VGTU atstovas pasveikino žingeidžius mokinius, atliekančius rimtus mokslinius tyrimus, analizuojančius jų rezultatus. Profesorius teigia, kad žmonija per 200000 metų išsiaiškino tik 6 proc. visų aplink mus vykstančių reiškinių. Todėl skatina jaunuolius domėtis ir tirti supančią aplinką. Tačiau nuramina, kad bet koks mokslinis darbas neturi pabaigos – gautas rezultatas paprastai kelia naujus klausimus ir problemas.

Sveikiname mokytoją ir gimnazistes atlikus mokslinį tyrimą ir pristačius jį bendraamžiams.

Informavo Vilija Dubauskienė

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.