^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Taikos vėliava kviečia kurti grožį“

Balandžio 15 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Respublikinio rašinių konkurso „Taikos vėliava kviečia kurti grožį“, kurį organizavo  tarptautinio  Taikos vėliavos komiteto  prie JT padalinys, baigiamoji konferencija.

Taikos vėliava simbolizuoja Taikos per Kultūrą idėją, išreiškiančią pasiryžimą saugoti ir puoselėti dvasines bei materialines kultūros vertybes, kartu ir ginti taiką.  Kūrybinga mūsų gimnazijos IIa klasės mokinė Ieva NARAUSKAITĖ  savo rašinyje rašė  apie kūrėją, meilę gimtajai šaliai ir įtaką jaunam žmogui,  grožio ir gėrio paieškas kasdieniniuose dalykuose, tikėjimą, jog gyvenimą galima nugyventi dorai, nieko neskriaudžiant, pikta nedarant, savęs nežeminant ir suprantant vienam kitą. Tai liudija mokinės brandų mąstymą ir  tikėjimą didinga laisvės bei gėrio harmonija. Ievos rašinys įvertintas padėkos raštu.

Meniškos sielos mokinė Ieva ne pirmą kartą dalyvauja respublikiniuose konkursuose. Tai rodo, jog kiekviena sėkmė, įgyta patirtis pakelia savivertę ir įtvirtina gebėjimus.

Sveikiname Ievą bei linkime ir toliau kurti.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Sičiūnienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.