^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai dalyvavo akcijoje „Darom 2019“

Balandis – švaros mėnuo. Kiekvienų metų pavasarį organizuojama aplinkosauginė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“. Šios akcijos tikslas – ugdyti gimnazistų sąmoningumą ir supratingumą tausoti žmogaus sukurtą bei gamtos dovanotą turtą.

Gimnazijos bendruomenė yra ištikima savo siekiui kurti ekologiškai švarų, tvarkingą ir gražų miestą, kuriame gera gyventi, todėl visuomet aktyviai dalyvauja tvarkant aplinką. Gimnazistai ir mokytojai antrus metus tvarkė gražiausią  Molėtų mieto skulptūrų  parką. Džiaugiamės, kad šiemet šiukšlių surinkome mažiau. Gal žmonės tapo sąmoningesni, atsakingesni.  Juk visi norime gyventi švarioje ir saugioje aplinkoje.

Dėkojame visiems talkininkams už nuoširdų darbą.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

 

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.