^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Margučiai – karaliai

Prieš Velykas Molėtų gimnazijos I–II klasių mokiniai technologijų pamokose  kūrė margučius. Mokytoja Eglė Žalienė mokė marginti kiaušinius įvairia senovine technika.

Vėliau bibliotekoje buvo surengta paroda „Velykinis margutis“. Bibliotekos lankytojai galėjo ne tik pasigrožėti mokinių kūriniais, bet ir balsuoti už labiausiai patikusį. Daugiausiai balsų surinko, laimėjo pirmąją vietą ir tapo margučių karaliumi  Id klasės mokinės Emilijos Mikutavičiūtės kūrinys. Antroji vieta atiteko Id klasės mokinės  Skaistės Banevičiūtės margučiui, trečioji – IIa klasės mokinio  Nedo Marcinkevičiaus kūriniui. Gražiausių darbų autoriai apdovanoti bibliotekos vedėjos Vidos Juknevičienės kurtais knygų skirtukais ir mokytojos Eglės saldžiais prizais.

Jolanta Liubeckaitė

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.