^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Padėka gimnazistams

Kovo mėnesį Molėtų gimnazijoje ir progimnazijoje  vyko Sąmoningumo mėnuo „Be patyčiųˮ. Jau  treti metai kaip gimnazistai, psichologės Jūratės Laurinavičiūtės iniciatyva,  aktyviai įsitraukia į sąmoningumo veiklų organizavimą progimnazijos mokiniams.

Šiais metais net 15-oka  I –IV klasių mokinių : I c klasės mokinės : Neringa Stundžytė,  Evelina Meidutė,  Viltautė Valeikaitė,  Viktorija Sinkevičiūtė,  Kornelija Žegunytė,  Gabrielė Radžiūnaitė,  Augustė Rudokaitė; II a klasės  mokinės Austina Maciulevičiūtė, Neda Lesnikauskaitė, Dija Jurevičiūtė, Modestas Adomėnas; IIIa klasės mokinė Grėta Gataveckaitė; IVc klasės mokinės Gabrielė Gaižutytė ir Karolina Gaižutytė; IVd klasės mokinė Silvija Zelveraitė vedė klasės valandėles 5-8 klasių mokiniams šiomis temomis:  „Pagalbos prašymas ar skundas? ir   „Interviu apie draugąˮ. Ypač mokiniams patiko atlikti užduotį „Interviu apie draugąˮ , kai dirbdami porose: vieni įsijausdami į žurnalisto vaidmenį, kiti būdami draugiškiausio pasaulyje žmogaus  vaidmenyje, dalijosi savo mintimis, kaip jie supranta,  kas yra geras draugas, kokios savybės ir koks elgesys yra būdingas draugiškiausiam  žmogui.

Balandžio 17d. į gimnazijos biblioteką buvo pakviesti  gimnazistai, kurie dalyvavo organizuojant sąmoningumo veiklas progimnazijoje.  Šiame susitikime dalyvavo gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė, progimnazijos direktorius Kazimieras Karalius,  psichologė Jūratė Laurinavičiūtė ir Ic ir IIa klasių auklėtojos Valerija Mateikienė ir Rasa Čekuolienė. Jie dėkojo mokiniams už savanoriškumą, drąsą, jų brandumą, norą skleisti pozityvią nuotaiką ir socialinį aktyvumą gerinant progimnazijos mikroklimatą. Progimnazijos direktorius Kazimieras Karalius padėkojo gimnazistams už jų geranoriškumą  įteikdamas padėkos raštus ir po saldų prizą, sakydamas, kad džiaugiasi savo buvusiais mokiniais ir jų noru skleisti pagarbos vienas kitam atmosferą progimnazijos mokinių tarpe.

Psichologė Jūratė Laurinavičiūtė

 

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.