^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Balandžio 12-13 dienomis Molėtų gimnazijos Ic klasės mokinė Viltautė Valeikaitė, lydima anglų kalbos mokytojos Vitos Maželienės, dalyvavo respublikinio anglų kalbos konkurso šalies etape (9-10 kl.), kuris vyko Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje.

Viltautė, prieš tai laimėjusi rajoninį anglų kalbos konkursą, atstovavo Molėtų rajoną ir rungėsi su geriausiais Lietuvos 9-10 klasių mokiniais. Pirmąją dieną mokinė turėjo atlikti rašto darbą (parašyti straipsnį pagal pažiūrėtą video įrašą) ir komandinę užduotį (paruošti video ir pristatyti Palangą per gintarą). Antrąją dieną laukė kalbėjimo užduotys (monologas ir dialogas) ir Protų mūšis. Surinkusi 70 procentų (iš 100), Viltautė kartu su grupe mokinių buvo apdovanota diplomu ir atminimo dovanėle. Taip pat mokinė patyrė neįkainojamų įspūdžių, įgavo daug patirties, žinių, pasitikėjimo savimi.

Mokytoja Vita Maželienė

 

Copyright © 2019. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.